wtorek, 28 sierpnia 2012

Przypomnienie.

Przypominam, że:

- jeśli ten post (kliknij) nie osiągnie dziesięciu komentarzy nie będę dodawała kolejnych not.

- dalej szukam redaktorki i zapraszam do udziału w ankiecie

- jeśli coś bierzecie z bloga to piszcie o tym w komentarzach, które teraz można dodawać bez przepisywania kodu, inaczej uznaję za kradzież! 

2 komentarze:

 1. Co? Szantażujesz nas jeśli nie dodamy komów? yyy. sama sobie dodawaj komy. Tylko na tym ci zależy. Jeśli podoba się komuś post poprostu sobie weźmie gif czy tło i nie musi pisać żałosnych komentarzy.
  No to powiedz mi czemu dodajesz posty jeśli uwarzasz, że to kradzież? Tym postem mi uwodniłaś, że nie zależy ci, aby komuś się podobało tło czy gif tylko ciebie iteresują komy !!!!
  Beznadzieja. Papa i to na zawsze papap. :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szantaż - przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji, których ujawnienie byłoby w opinii szantażującego dużą dolegliwością dla ofiary.

   No to dla ciebie dodanie noty z przypomnieniem to szantaż, tak? Łał, gratulacje inteligencji. Po drugie - nie tylko na tym mi zależy, ale pracowałam nad tą notą godzinami i oczekuję, za to kilka komentarzy, bo skąd tak to mam wiedzieć, że ktoś widział mój post? "poprostu sobie weźmie gif czy tło i nie musi pisać żałosnych komentarzy. " - nie, nie musi pisać 'żałosnych komentarzy', ale powinien napisać porządny komentarz, w którym będzie docenione praca drugiej osoby. Poza tym "poprostu" piszemy osobno i "uważasz" przez "ż" z kropka. Mogłabym jeszcze długo, długo pisać o błędach w twoim komentarzu, ale jest tak monotonny i głupi, że mi na to szkoda czasu. Najważniejsze i najzabawniejsze jednak jest to, że znalazłaś czas, by napisać komentarz z krytyką, ale na zwykły, pozytywny nie znajdziesz czasu. Dziwne, prawdaż? Ah i chciałam dodać, że domyślam się kim jesteś anonimie, bo poznaję po stylu pisowni. Chcesz, bym ujawniła kim jesteś kochana? :3

   Usuń